www.Posnet-Trio.pl
Drukarka fiskalna Posnet Trio Online Drukarka fiskalna Posnet Trio Online Drukarka fiskalna Posnet Trio Online

Drukarka fiskalna Posnet Trio Online

Posnet Trio Online jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem, które pod wieloma względami dopasujesz do potrzeb Twojego biznesu. Ten model możesz rozbudować zarówno o uchwyt montażowy na smartfon bądź tablet, jak i dodatkowe interfejsy, np. Wi-Fi, Bluetooth lub wejścia typu RS-232. W Trio Online obecny jest również wydajny mechanizm termiczny, który wystawia różne dokumenty, m.in. paragony czy faktury VAT. Ponadto, urządzenie Posnet posiada online'ową funkcjonalność, umożliwiającą płynną współpracę z Centralnym Repozytorium Kas oraz bezpieczne przechowywanie ważnych dokumentów firmowych w pamięci chronionej. Szukasz wszechstronnej drukarki fiskalnej, która zagwarantuje automatyzację pracy? Posnet Trio Online będzie znakomitym wyborem!

Urządzenie zgodne z wymogami systemu online

Drukarka fiskalna Trio Online posiada bogatą funkcjonalność, dzięki której zapewnia m.in. transmisję wszystkich wymaganych informacji do Centralnego Repozytorium Kas. W podstawowej konfiguracji urządzenie przesyła dane po podłączeniu do komputera z dostępem do internetu (przez port USB). Natomiast w wariancie technologicznym z modułem Wi-Fi/Bluetooth, drukarka może też łączyć się z CRK w sposób bezprzewodowy. Zacznij korzystać z nowoczesnego urządzenia fiskalnego, które spełnia wymogi systemu online!

Opcja integracji ze smartfonem bądź tabletem

Wyróżnikiem tej drukarki fiskalnej Posnet jest możliwość stosowania opcjonalnego uchwytu montażowego na tablet bądź smartfon. W ramach takiego rozwiązania Trio Online da się zintegrować z urządzeniem mobilnym, które pozwoli na zarządzanie handlem. Wspomniany uchwyt występuje również w różnych wariantach, dzięki czemu można go dopasować do wielu smartfonów oraz tabletów oferowanych na polskim rynku. Dodatkowo, urządzenie mobilne da się w każdej chwili skierować zarówno w stronę operatora drukarki, jak i klientów firmy.

Rozbuduj standardowe interfejsy komunikacyjne

Za sprawą zastosowania protokołów komunikacyjnych Posnet i Thermal, Trio Online jest zgodna z popularnymi programami komputerowymi dla biznesu, które zapewniają sprawne zarządzanie handlem i magazynem. Urządzenie oferuje także rozszerzenie podstawowych interfejsów, służących do współpracy z innymi ogniwami systemu sprzedaży. Trio Online można rozszerzyć zarówno o dodatkowe wejścia RS-232 czy USB, jak i moduł Wi-Fi/Bluetooth, który zagwarantuje bezprzewodową łączność np. z firmowym komputerem.

Informacje o sprzedaży zabezpieczone w pamięci chronionej

Staranne przechowywanie firmowej dokumentacji to ważny obowiązek użytkownika urządzenia fiskalnego. A drukarka Trio Online zdecydowanie ułatwi Ci przestrzeganie funkcjonujących przepisów. W urządzeniu zastosowano pamięć chronioną, w której samoistnie, w sposób elektroniczny, archiwizowane są dane na temat prowadzonej ewidencji, m.in. kopie wydawanych paragonów. Drukarka Posnet nie wymaga więc przechowywania takich dokumentów w formie papierowej. Ponadto, Trio Online zapewnia szybki dostęp do zapisanych danych oraz umożliwia proste wykonanie ich dodatkowego backupu, np. na firmowym komputerze.

Obsłuży nawet do 250 000 produktów lub usług

Po zainstalowaniu drukarki Posnet Trio Online, bez najmniejszego kłopotu zadbasz o jednoznaczne zdefiniowanie asortymentu. Po skonfigurowaniu bazy towarowej w programie do zarządzania sprzedażą, urządzenie rejestrujące Posnet obsłuży nawet do 250 000 produktów lub usług (pozycji PLU). Poza tym, model Trio Online wystawia paragony, na których mogą się znaleźć precyzyjne nazwy poszczególnych elementów asortymentu - mające długość do 80 znaków i dodatkową linię opisu.

Błyskawiczny mechanizm termiczny marki Seiko

Drukarka Posnet Trio Online zagwarantuje Ci błyskawiczne wystawianie dowodów sprzedaży. Obecny w urządzeniu mechanizm termiczny działa z szybkością do 30 linii/s. Poza tym, jedynym materiałem, jaki trzeba wymieniać w drukarce Trio Online, jest papier termiczny. I co najważniejsze, instalacja 30-metrowej rolki przebiega na zasadzie „drop in - wrzuć i drukuj”. W rezultacie, wymiana papieru termicznego zajmuje dosłownie moment - nawet początkującemu użytkownikowi urządzenia od Posnet.

Nie tylko paragony, ale również faktury i wydruki niefiskalne

Niewielki model Trio Online odznacza się bogactwem możliwości w kwestii druku. Urządzenie emituje zarówno paragony dla klientów indywidualnych oraz faktury VAT, jak i różnorodne dokumenty niefiskalne, np. informacje o programach lojalnościowym, aktualnych promocjach czy kupony rabatowe. W Trio Online da się także dostosować konkretne wydruki do bieżących potrzeb. Przykładowo: urządzenie umożliwia wystawienie paragonu, który zawiera m.in. kod 2D lub NIP nabywcy, który skorzystał z usług firmy.

Wielkie możliwości, kompaktowe gabaryty

Szeroki zakres funkcji i mocne podzespoły to nie jedyne atuty tej drukarki. Posnet Trio Online może również pochwalić się nietuzinkowym designem oraz wytrzymałą obudową. Dodatkowo, nowoczesne urządzenie cechuje się małymi gabarytami, wynoszącymi zaledwie 123 x 108 x 169 mm (szerokość, wysokość, długość). Trio Online sprawdzi się więc świetnie zarówno w placówkach stacjonarnych, nawet tych z niewielkimi stanowiskami pracy, jak i w czasie mobilnego obsługiwania nabywców.

Wydruk 60 000 linii tekstu na zasilaniu akumulatorowym

To urządzenie może funkcjonować nie tylko na zasilaniu sieciowym, ale także przy zastosowaniu wymiennego akumulatora. W drugim przypadku Posnet Trio Online wykorzystuje baterię o mocy 2 150 mAh. Akumulator ten, po pełnym naładowaniu, gwarantuje wydruk ponad 60 000 wierszy tekstu na różnych dokumentach. Dzięki temu nawet nagły brak prądu nie sprawi, że będzie trzeba automatycznie przerwać obsługę nabywców przy zastosowaniu modelu Trio Online. Drukarka zagwarantuje wtedy wiele godzin nieprzerwanego funkcjonowania.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Posnet Trio!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online

Drukarka fiskalna
Posnet Thermal XL2 Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij